Czy w czasie zimy dzieci muszą się nudzić? Z pewnością u nas nie!

Fundacja Wigry PRO – zapraszamy na dwa  5-dniowe turnusy – zimowych półkolonii,  przepełnione dobrą zabawą i zimowym szaleństwem:

• I turnus          – 23 – 27.01.2023 r.
  • II turnus        – 30.01 – 03.02.2023 r.

Oferta skierowana jest dla dzieci i młodzieży szkolnej w wieku 7-14 lat .

Koszt udziału w półkoloniach to 450 zł od osoby. Podczas półkolonii każdego dnia uczestnik objęty jest opieką wykwalifikowanej kadry (od  7:30 do 16:00) i otrzymuje całodzienne, zdrowe wyżywienie:  (II śniadanie, obiad, deser, owoce oraz napoje).

W ramach przygotowanego programu dzieci i młodzież będą uczestniczyć  w zajęciach, które będą obejmować: warsztaty kulinarne, zajęcia muzyczno – taneczne, zajęcia plastyczne, gry planszowe, zajęcia z Policją  dot. bezpieczeństwa, zajęcia ze STRAŻAKIEM „Pierwsza pomoc”, zabawy logiczne i dydaktyczne, opowieści podróżnicze z Piotrem Malczewskim – pokaz slajdów. Nie zabraknie również wyjazdu do Muzeum Wigierskiego Parku Narodowego w Krzywem, na basen do Aquaparku lub do kina Plaza oraz na wspólną pizzę.

Zapisy na półkolonie  organizowane w okresie ferii zimowych są przyjmowane od 9 stycznia 2023 r. na recepcji Pokamedulskiego Klasztoru w Wigrach w godz. od 8.00 do 16.00 do 19 stycznia –  na pierwszy turnus oraz do 26 stycznia –  na drugi turnus.

Podczas zapisu wymagana będzie karta kwalifikacyjna uczestnika, którą można pobrać poniżej, podpisana przez dwóch rodziców. To jest warunek konieczny do kwalifikacji dziecka w półkoloniach.

Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje na temat półkolonii, programu – można uzyskać pod adresem mailowym recepcja@wigry.prod.saweliew@wigry.pro

oraz pod numerem telefonu 87 566 24 99  lub 508 146 007.

Opłaty można dokonać na poniższy numer konta lub bezpośrednio w recepcji.
NUMER KONTA BANKOWEGO:  PKO BP  05 1020 1332 0000 1202 0971 3878
W tytule przelewu prosimy o wpisanie numeru turnusu, na który jest zapisane dziecko.

PLIKI DO POBRANIA: