FUNDACJA WIGRY PRO

Pokamedulski Klasztor w Wigrach

poszukuje kandydata na stanowisko MANAGER:

OPIS STANOWISKA:

  • kompleksowe zarządzanie obiektem,
  • tworzenie strategii rozwoju obiektu oraz pozyskiwania klientów w oparciu o propagowanie kultury i zwyczajów kamedulskich i przy wykorzystaniu potencjału zabytkowej infrastruktury Klasztoru,
  • właściwe zarządzanie personelem,
  • pozyskiwanie funduszy na realizację projektów,
  • dbanie o najwyższą jakość obsługi klienta,
  • dbanie o dobry wizerunek obiektu poprzez utrzymywanie najwyższej jakości świadczonych usług,
  • przygotowanie sprawozdań z działalności obiektu,
  • obsługa klientów.

WYMAGANIA:

  • znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem obiektu hotelarsko-gastronomicznego,
  • doświadczenie w zarządzaniu hotelem i gastronomią,
  • wykształcenie wyższe,
  • biegła obsługa komputera,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji,
  • komunikatywność,
  • kreatywność w realizacji zadań.

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę,
  • stałe wynagrodzenie plus prowizja,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV  na adres fundacja@wigry.pro.

Dodatkowych informacji udziela ks Jacek Nogowski – Prezes Fundacji, tel. 500 082 204.